x

28970 nolu Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik’te
Madde 43-(1)’de belirtildiği üzere; ilaçların ve ilgili
yönetmeliğin 42.maddesinin 1.fıkrasında belirtilen diğer
ürünlerin internet veya başka bir elektronik ortamda satışı
yapılamadığından ürünlerimizin internet satışı yoktur.
Ürünlerimize sadece yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.
Yetkili eczaneler için tıklayın.>

Sağlığınız İçin Varız

Yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Ocean Özel Sağlık Hizmetleri ithalatçı ve ihracatçı kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır.

 

Tarihçe

Hazırlanıyor...

 

Misyonumuz

Şeffaf ve demokratik yapıya sahip Ocean Özel Sağlık Hizmetleri, kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Ocean Özel Sağlık Hizmetleri yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Çalışanlarına ve iş ortaklarına heyecan ve gurur veren samimi, açık iletişime sahip bir çalışma ortamı yaratarak, kurumun sürekli başarısında en büyük etken olan müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayan, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen bir aile olmayı amaçlamıştır. Çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerine yatırım yapan ve potansiyellerini ortaya çıkaran bir yönetim anlayışıyla bulunduğu sektörde müşterileri, işbirlikçileri ve çalışanları tarafından en çok tercih edilen şirket olma yolunda ilerlemektedir.

 

Etik Anlayışımız & Değerlerimiz

İnsana Saygı; Her bir çalışan Ocean Kozmetik ailesinin bir ferdidir ve Ocean Kozmetik insana saygıya inanır. Tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dürüstlük, saygı ilkeleri çerçevesinde yaklaşırız.
Çevreye Saygı; Çevreye karşı sorumluluklarımızı bilerek çalışırız. Yaşadığımız dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığımız bilinci ile çalışırız.
Disiplin ve Çalışkanlık; Sadakati, çalışkanlığı ve yeniliği ödüllendiririz. Başarının anahtarının disiplinli çalışmaktan geçtiğini biliriz.
Daha İyi Bir Dünya; Dünyaya pozitif bir katkıda bulunmaya olan inancımız Ocean Kozmetik olarak, araştırmaları ve insani yardım projelerini desteklemektir.
Kendine Güven; Ocean Kozmetik, kadın ve erkekleri hayatları boyunca her dönemlerinde desteklemeye ve her yaşın güzelliğini yaşatmaya kararlıdır.