About Us

Yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Ocean Özel Sağlık Hizmetleri ithalatçı kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır.

Detail

33++
ANNUAL EXPERIENCE

We are at your service with 33 years of experience.

40+
PRODUCT TYPE

We offer a wide product for your facial hair and your whole body care.

115+
PERSONAL NUMBER

115+ We are continuing our production with personnel.

50+
SALES POINTS

Increasing sales point

BIOLIQ

It is an innovative dermo cosmetic brand that is produced to meet the individual skin needs of women of all ages.

Bioliq: Dermokozmetik tarifi, ekstraksiyon sonucu elde edilen doğal ve konsantre etken maddelere dayanarak eşsiz özelliklerinin etkin bir şekilde korunmasını sağlar. kremler için temel Bioliq ekstraktıdır. Onopordum etkili, güçlü ve yenileyici özelliğe sahiptir. Sonuç olarak, Bioliq dermocosmetics doğal olarak cilt rekonstrüksiyonunu uuyaran iyileştirici ve yoğun bir şekilde yeniden yapılanma etkileri gösterir.

Preparatın hareketini güçlendiren ve tamamlayan özel bir doğal bitki özü içerir. Bu, yaşınıza bakmaksızın bireysel cilt gereksinimlerine tamamen konsantre olmanızı sağlar.


REGENERUM - Complete Regeneration

REGENERUM dermokozmetik markası, deneyimli ve en son teknolojiyle modern araştırma tesisleri kullanılarak bir ilaç firması tarafından en yüksek standartlarda üretilmektedir. Tüm Regenerum ürünleri serum formundadır, yani yüksek konsantrasyonda aktif madde içeren yoğun konsantre besinleri içerirler ve vücudun belirli bir alanının ihtiyaçlarına göre uyarlanan yoğun eylem sayesinde daha hızlı etkiler sağlar. Kozmetik REGENERUM ürünleri sadece çok etkili değil, aynı zamanda cilt üzerinde güvenli ve yumuşaktır. Ek avantajları, kolay uygulama ve kullanımı garanti eden yenilikçi ambalajlardır.

Bütün bunlar Regenerum ürünlerini, tam anlamıyla çizgisine sadık, her zorlukla karşılayabilir hale getiriyor.


REDBlocker

Zayıf kılcallara özel bakım
RedBlocker; narin, iritasyona veya kızarıklığa duyarlı cildin yanı sıra özellikle kılcal damarları olan zorlu ciltlere karşı duyarlı bir şekilde tasarlanmış özel bir dermokozmetik seridir.
Tüm RedBlocker ürünleri, besleyici ve nemlendirici maddelerin ek olarak kılcal damarların duvarlarını güçlendiren bitki özleri ile zenginleştirilerek örümcek ağı görünümündeki damarların yüzeydeki kızarıklığını ve görünürlüğünü azaltmaya yardımcıdır.
Bu sayede, RedBlocker ürünleri sadece mükemmel bir bakım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cilt durumunu etkili bir şekilde iyileştirir, hasarlı kılcal damarları daha güçlü ve daha az görünür kılar. Cildin sakinleştirir. RedBlocker markası; yüz bakım kremleri, hassas ciltlere uygun miseler solüsyon ve tüm vücutta kullanılabilen lokal uygulama serumu içerir.